| Roshie a întrebat:

Buna,TPU! Sunt absolventa de clasa a XII-a,si am o mare dilema: eliberarea diplomelor de bacalaureat. Din cate stiu,anul trecut au venit dupa sase luni, in cel mai bun caz.Voi cat timp ati asteptat sa intrati in posesia diplomelor de bacalaureat? Anul asta s-a schimbat ceva? Cat trebuie sa astept? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

De obicei dureaza ceva pana se elibereaza diploma de bac, in genere cam in 6 luni vine, dar ti se va elibera o adeverinta cu care te poti duce la facultate.
O zi buna.

| NegruAlb a răspuns:

Eu acum doi ani am stat o săptămână sau doua. Pe cand sa ne inscriem la facultate le-am avut. Oricum daca nu se eliberează la timp, primesti o adeverinta care tine loc de diploma.