| Sparkii a întrebat:

Buna TPU sunt clasa a 8 a si vreau sa aflu unde am intrat la ce liceu, am intrat pe edu.ro si nu ma pricep sa caut laughingImi poate explica cineva cum sa caut sau cand sigur se afiseaza? Ca in dosare scrie ca pe 14!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Rezultatele de la repartizarea computerizată le găseşti la linkul oficial :
http://admitere.edu.ro/IndexHarta.aspx

Selectezi judeţul, apoi faci o căutare după nume ( spre exemplu )...

Toate cele bune!

| iSwag a răspuns:

Salut. Si eu am trecut in clasa a 9-a :D.

Azi e repartizarea. Maine se afiseaza in scoli, si poate, posteaza pe site azi.

http://admitere.edu.ro/ -> asta e site-ul. Sa te uiti la data ultimei postari (acum e 10 iulie).

| KMaddieK a răspuns:

Azi se afiseaza, dar mai tarziu. Intri pe edu.ro / Admitere 2015 Ierarhii, Rezultate, repartizare / (Cand se va afisa), primul rand scris cu albastru va fi : Rezultatele repartizarii in licee ADLIC 2015 / Alegi judetul din care esti / Dai la prima repartizare, unde scrie "Afiseaza" si de acolo iti vor aparea toti elevii din acel judet, repartizati alfabetic.

| MihaelaElla97 a răspuns:

Maine pe 15 se afiseaza