| Biencuta_5593 a întrebat:

sunt in clasa a 7 a si in cl a 9a vreau sa dau la Octav bancila in iasi la actorie pentru ca imi place foarte mult.este cineva la Octav bancila la actorie? daca este,spuneti-mi si mie cum este acolo, ce se face,este greu? si ce se face acolo,adica numai teatru in fiecare zi.ce ore se fac ?thinkingva rog vreau un rasp,dau funda si tot ce mai doritihappy

1 răspuns:
| gratian a răspuns:

Salut iti recomand sa dai la acel liceu deoarece invatamantul este de foarte mare calitate