| lolyz a întrebat:

Buna,TPU! Sunt la un profil economic (clasa a 9-a) si in semestrul 2 vreau sa ma mut la un colegiu de arte, la teatru.Trebuie sa dau vreun examen de diferente in afara de probele de aptitudini?

1 răspuns:
| NikFlorian a răspuns:

Ii foarte simplu, dupa ce faci demersurile pentru transfer ar fi posibil sa dai diferente din anumite materii pe care nu le-ai studiat la Economic, dar nu ii greu.Trebuie sa te interesezi de pe acum la ce materii dai diferente, daca dai. Iti urez succes!