| PsychSţev a întrebat:

Trebuie să fac un portofoliu la fizică cu toate lecțiile pe care le-am făcut până acum + probleme rezolvate. Profa a spus să venim și cu ceva în plus, de exemplu rebusuri, teste interactive, sau chiar putem recomanda un film. Sunt la capitolul "Optică", am făcut câteva rebusuri, dar numai am nicio idee despre ce aș mai putea adăuga. Mă puteți ajuta? Fundă happy

1 răspuns:
| euse a răspuns:

Incearca sa adaugi cateva informatii despre oamenii care au excelat in trecut in acest domeniuhappy.