| Mirceacelbtr1 a întrebat:

Trebuie sa completez fisa de inscriere pentru examenul de limba Engleza. Vreau sa stiu daca pot sa completez ambele optiuni bilingv si filologie. Vreau un raspuns rapid va rog!

1 răspuns:
| lurixxx a răspuns:

Da, normal ca poti sa dai si examenul la engleza si la franceza sau germana. In caz ca pici un examen pe celalalt poti sa-l iei.E mai sigur asa. Din cate am inteles eu pentru ca eu nu dau la bilingv dar am colegi care o fac. Bafta la examene!