| claudiacristiana a întrebat:

Buna tuturor big grin
Am si eu o rugaminte... Sunt in clasa a VIII-a si Doamna Diriginta ne-a lasat pe noi, elevii sa organizam cursul festiv si as avea nevoie de un mic ajutor...
Aveti niste idei, motive etc originale si dragute pentru acest curs festiv?
Este un moment important si am vrea sa ramanem in amintirile profesorilor nostri mult timp big grin
Mersi anticipat big grin happy

1 răspuns:
| Petru_Micu_1971 a răspuns:

Ati putea face o festivitate de premiere, un festival dansat cu muzica si toate celelalte, si sa aveti 2 prezentatori, puteti face si un concurs de talente printre atractiile festivalului ( cu juriu...), iar la final poti aminti pe toti profesorii sau elevii, prietenii vostri care v-au sprijinit.( sper ca are logica fraza)
Sper ca am ajutat! Funda?