| Miha a întrebat:

Bunahappyunde pot gasi cartea Amintiri despre viitor de Erich Von Daniken, stau in bucuresti, in zona berceni...mersi anticipathappy
sau daca aveti puteti sa mi-a imprumutati si miehappy

5 răspunsuri:
| remus a răspuns:

O am eu, te pasioneaza OZN-urile? nu cred ca o mai gasesti in librarii, posibil doar la anticariat, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o am si cred ca te pot ajuta. O caut si-ti dau un mesaj. Daca este, in zona Berceni, pot sa trec eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca exista la orice anticariat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La biblioteca si anticariat, eu azi am 2 exemplare, una de la bibloteca judeteana din Brasov, si una de la anticariat...am trecut intamplator ...nu-mi vine sa cred ca in sfarsit o am, mai ales ca sunt colectionara old timer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net sa o cumpar online sa vina prin mandat sau cumva se poate? Eu sunt din Arad... si nah... E vreo sansa? Stie cineva ceva?