| Bumti12 a întrebat:

Unde pot gasi si eu cartea Mein Kampf? Multumesc

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Gasesti la chioscuri de ziare (am vazut, spre exemplu, prin Bucuresti, langa Sun Plaza cele doua volume, costand 200 de lei), pe site-uri de anticariat, pe okazii.ro, pe olx.ro sau la orice biblioteca respectabila. La librarii nu am vazut, iar pe internet e destul de dificil sa o gasesti. Sau cel putin asa mi-a fost mie, care sunt destul de nepriceput in acest domeniu.

1 răspuns:
| Doja a răspuns:

Deoarece la noi in tara este interzis sa vinzi materiale naziste, legionare cel mai bine te orientezi fie spre o biblioteca cu carti vechi, fie spre internet pe site-uri din tari care nu au aceasta interdictie.