| sweetys a întrebat:

Bună! Unde pot găsi variante cu rezolvări pentru biologia animala și vegetala bac?
Acum câțiva ani erau pe edu dar dacă subiectul nu m-a mai interesat nu mai știu pe unde se găsesc.

2 răspunsuri:
| Anonimu7041 a răspuns:

Aici găsești spre exemplu TOATE subiectele și testele de antrenament la TOATE materiile de bac din anul 2020-2022 cu TOT cu barem.
Legat de rezolvari mai detaliate, stiu ca pe YouTube era cineva care făcea. Poti cauta singur, spre exemplu: Rezolvare test antrenament 2021 Biologie Vegetală.