| Ishbsnsjzi a întrebat:

Buna, va rog cat mai multe raspunsuri, vreau sa ma transfer de pe profil turism si alimentatie la stiinte sociale si nu stiu la ce dau diferente, mi-e foarte frica de diferente! Cat mai multe raspunsuri, daca a fost cineva in situatia asta, la ce ati dat diferente? Si cum sunt diferentele?

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu ar trebui,din câte știu eu,doar la latina, muzica și desen sau doar la latina, nu știu să îți zic exact, dar cel mai probabil e latina.
Cât despre diferențele în sine, scopul profesorilor e sa te treacă, nu sa te încurce!
Am avut o colega paralela la latină și în general și totuși, tot a trecut! Așa că nu ar trebui sa îți faci prea mari probleme in aceasta privința!
Bafta!