| Anahiteamo a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! De fapt sa o ajutati pe prietena mea. Precizati asemanarile legate de pozitie, conditii naturale, economie si transporturi dintre Singapore si Hong-Kong. Dau funda!love struck

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa o ajutam pe prietena ta si nu pe tine? Crezi ca daca intermediezi un lucru interzis, acel lucru devine permis? Vezi cum te-ai dat de gol cu o tema? Cauta pe google, aveti oricum de 1000 de ori mai multe maini de ajutor decat aveam noi, cand eram de varsta voastra. Si tot asteptati sa vi se faca tema cu totul...

Intrebarea va fi raportata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google