| biabia98 a întrebat:

Buna! Vreau sa ma duc la liceu pe profilul comerț pe intensiv germana, dar bacul se da si la germana?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, BAC-ul se da atat la lb romana cat si germana, asta este clar.

| anonimg a răspuns:

Te poți interesa de acest detaliu la secretariatul școlii respective.
Secretariatul este acela care face legătura dintre școală și cei din afara ei.
Dacă secretariatul nu știe să îți răspundă sau nu este interesat să îți ofere un răspuns, atunci este semn că nu ai ce căuta într-o școală lipsită de organizare, lipsită de educație.

Răspuns utilizator avertizat