| cosminelll a întrebat:

Vreau si eu niste idei de concursuri pentru Halloween.

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

AI putea face ceva de genu...cel mai bun costum. Sau cel mai infricosator sau ceva de genul. Verisoara mea din Cluj mi-a povestit odata ca la ea la liceu, de halloween s-au facut jocuri de genul, 2 cazane mari, pline cu apa si merge, trebuia sa scoti cele mai multe merge in nu stiu cate secunde. Si erau cate 4-5 deodata. SI castiga cel care in acel timp scotea cele mai multe merge, cu gura, fara ajutorul mainilor. Mai faceau concurs pentru cel mai bun make-up. Sau hairstyle. Adica pentru cele mai bune idei. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| XanderLightBow a răspuns:

Cauta pe www.sunplata.ro si cauta; acolo sunt in fiecare an concursuri si altele de Halloween!;)