| Anituk a întrebat:

Vreau si eu toate informatiile despre jocul Conquiztador...cum se joaca la ce este util, ce fel de joc este, de ce se joaca absolut tot, daca puteti sa imi trimiteti prin mesaj nu aici.
Multumesc anticipat!

Fundita si vot!

5 răspunsuri:
| TheSundărSitaara a răspuns:

Conquiztador este un joc de cultură generală. A apărut, iniţial, în Ungaria şi adus în România de clujeanul Lucian Iancu, în noiembrie 2006.
Este un joc foarte interesant. Server-ul e programat să-ţi dea întrebările aleatoriu. Răspunzând cât mai corect la întrebări, de pildă la competiţie, timp de cinci-şase jocuri consecutiv, poţi avea mari surprize şi să câştigi multe premii. :)

Pentru a-ţi face un cont, click aici: http://www.conquiztador.ro/registration.php

Help-ul: http://www.conquiztador.ro/help.php?tl=TABLEOFCONTENT

Şi pagina oficială a Conquiztadorului: http://www.conquiztador.ro/

Mult succes! :)

كريستينا ساندر سيتارا

| nosferatu15 a răspuns:

Gasesti totul pe www.conquiztador.ro la sectia ajutor. Funda?:D

| cristinna23 a răspuns:

Conquistador e un joc de cultura generala,primesti intrebari si raspunzi la ele,si daca raspunzi corect tu iti alegi o bucatica din Romania, e un joc interesant, si poti participa la licitatii mie mi se pare foarte ok jocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba data viitoare la Jocuri/PC Online!

| AurelLung a răspuns:

Unde ești, Iancule? Tot am încercat să aflu despre tine. Cândva eram prieteni. Te salut cu drag. Aurel Lung, Cehu Silvaniei