| Bodu90 a întrebat:

Am nevoie de cineva care sa-mi spuna la ce se refera sistemul documentar si autoritar de educatie (un document ceva cu explicatii). Am cautat pe internet si in carti dar nu gasesc nimic. Ne-a intrebat profesoara de padagogie, stiu ca nu ar trebui sa fac asta dar chair nu gasesc si decat sa scriu aiureli... Daca stie cineva sau este un profesor pe aici, va rog frumos sa-mi spuneti!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MariaSimo a răspuns:

Daca e vorba de educatia parentala din scoli vezi aici - http://www.scribd.com/doc/41330692/Educatia-Parentala-in-Scoli.

Dar documentar nu e democratic de fapt?