| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua! Am participat anul acesta pentru prima oara la titularizare. Nota obținută este de 6.70. Cu aceasta nota voi participa la ședințele publice. În cazul în care nu reușesc sa obțin un post, eu voi putea participa la examenul de suplinitori cu aceasta nota sau va mai trebui sa susțin un alt examen. Vă mulțumesc! happy

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Mi se pare o rusine nationala sa mai speri ca vei intra undeva cu aceasta nota. As lasa pentru data viitoare si as pune mana sa ma pregatesc temeinic. Avem nevoie si de muncitori la Mega Image

| healerdx7 a răspuns:

Examenul de titularizare e pentru titularizare. Poti sa ocupi loc de suplinitor cu orice nota, si daca ai luat 2.