| toni69 a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare daca atunci cand faci sex protejat(prezervativ) si totusi nu iti dai drumu in ea chiar daca ai prezervativ, este vreo sansa sa ramana gravida? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Rolul prezervativului tocmai asta este cu conditia sa fie folosit corect si sa fie intact la terminarea actului sexual!

| dragodana a răspuns:

Salut! Bineinteles ca NU. Unul din aspectele pozitive ale prezervativului este ca nu o lasi insarcinata, asa ca poti sa termini inauntru.Asta este valabil daca prezervativul este aplicat corect.