| RaresSiVlad a întrebat:

As dori, daca se poate ca cineva sa imi trimita un link sau sa imi spuna de unde as putea sa fac rost de toata materia la romana-gramatica necesara pentru examenul de clasa a 8a. Nu ma m-a prea interesat limba romana asa ca nu am invatat cat ar trebui iar acum, inaintea examenului, regret acest lucru.
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Blajajshdbdm a răspuns:

Nu cred ca exista insa daca mai ai caietele vechi, poti sa iti subliniezi ce trebuie sa inveti..si o iei de la inceput

| Ciutacu_Tudor_1997 a răspuns:

Tristlaughing)