| ady3600 a întrebat:

as vrea sa aflu parerea dumneavoastra despre facultatea de Stiinta si Ingineria Materialelor din cadrul UPB, poate e chiar cineva care a terminat aceasta facultate sau are cunostinte. As vrea sa aflu si ce joburi pot fi urmate dupa aceasta facultate. Cu respect Marius!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand cineva doreste sa faca neaparat o facultate, dar nu este capabil de ceva mai bun, atunci merge la aceasta facultate. Tot inginer se va numi!