| CrazyFox200 a întrebat:

Azi am instalat jocul Gta Vice City. Si cand sa adaug o salvare nu merge. Adica nu imi apare la Document Gta User file sau asa ceva. Imi spne-ti cineva ce sa fac? PLIzzzzz

4 răspunsuri:
| evelina_8943 a răspuns:

Alege fisierul in care sa salvezi. 1, 2, 3 etc... PE CARE VREI TU.

| Grumpy123 a răspuns:

Poi la instalarea
jocului nu ti-sa instalat un fisier foarte important pentru salvari asa am patit si eu. Iti recomand sa reinstalezi jocul. Dar on timp ce se instaleaza nu deschide nici o pagina de net. Ca face eroare si de aia nu mere sa salvezi. funda?

| Gru255 a răspuns:

Mergi in hotelul "Ocean View" si te bagi in caseta aia mov

| Cosmin2931123 a răspuns:

Incepe un jc nou faci prima misiune salvezi si la sigur o sa-ti apara folderul cu salvarea, apoi pur si simplu inlocuisti salvarilewinking