| LyonSoulz a întrebat:

ce trebuie sa inveti pentru proba le engleza la Acdemia de Politie? sau mai bine zis ce trebuie sa invat esential, ce lectii?
Cand se fac inscrierile la Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi Tematica la linkul :
http://www.academiadepolitie.com/......atica.html

Toate cele bune.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul oficial, la Admiterea 2014 si o sa gasesti tematica pentru engleza.
Recrutarile pentru Academia de Politie la fac Inspectoratele Judetene de Politie (a municipiului Bucuresti), prin birourile de resurse umane, asa ca adreseaza-te inspectoratului din judetul tau.