| usernicolae a întrebat:

Bună ziua! Cu ce medie minimă se intră la liceul Unirea din Brașov pe profilul de Științe Sociale? Pentru că văd că profilul exista pe net, dar nu este trecută media de admitere. Sunt trecute mediile de admitere la restul profilelor, dar la acest profil, nu.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Liceul Unirea a avut ultima medie 9 (fix).

Uite aici lista cu ultima medie din 2023 la liceele din Brasov, numai profil Stiinte ale Naturii:

https://imgur.com/a/v89RBSy

| dullcat a răspuns:

Buna.Trimite un email sau suna la secretariat si intreaba.E cam ciudat ca pentru celelalte profile gasesti pe site dar pentru acesta nu.O fi vorba de o actualizare care nu s-a mai facut.Succes.

Răspuns utilizator avertizat