| Anilatac91 a întrebat:

Bună ziua,

De curand am inceput să lucrez într-un nou domeniu și anume consultanță financiara, domeniile de expertiză sunt: conturi de economii, fonduri de investiții (si aici NU ma refer la BURSA), pensie privată, asigurări de, sanatate, inchidere credite, planul din spatele unei investiții imobiliare. Ofer aceste sevicii fără costuri, este cineva interesat sau cunoașteți oameni care credeți că ar putea beneficia de aceste servicii? Dacă credeți că vă pot fi de folos, putem colabora.
Vă mulțumesc pentru deschidere happy

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai început să lucrezi de curând. Astfel nu ai cum să fii competent în toate acestea pe care le-ai enumerat. Care este domeniul la care te pricepi. Se mai întâmplă ceva. Ce faci dta aici, la rubrica educație și cultură generală îți faci publicitate profesională personală. Sigur că te vede lumea că este un site cu mulți vizitatori, dar dacă faci asta aici, se vede din start. 1. Că nu ești profesionist. Că nu ai fonduri de loc să îți faci publicitate așa cum face toată lumea pe situri dedicate publicității. Astfel faci un apel de ajutor profesional, la loc nepotrivit. Eu de exemplu dacă am nevoie de o connsultanță pe fonduri de investiții în mod sigur nu aș avea încredere să apelez la tine. Alt aspect este că oferi aceste servicii fără costuri? Un serviciu de expertiză
financiară, oferit fără costuri, pe un site în care dta ești anonim pune semne de întrebare referitoare la intenții și scopuri.