| Marius_Stefan_1997_fks7 a întrebat:

De curand m-am hotarat sa aplic pentru un certificat de competente lingvistice. As vrea sa aplic la limba engleza. Problema este ca nu stiu unde s aplic, as vrea ceva serios unde se ofera diplome recunoscute international. Astept raspunsuri i-ar pe cel mai bun il premiez. Multumesc.

1 răspuns:
| anna2397 a răspuns:

Incearca sa dai examenul cae.are valabilitate permanenta. vorbeste cu profa ta de engleza si sunei de acest examen...te va ajuta ea