| NiculaeClaudiuAndrei a întrebat:

Buna ziua, fiul meu este clasa a8 a si trebuie sa dea la liceu există vreun liceu unde se invata dupa- amiaza sau peste tot se invata numai dimineata?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur mai e pe ici pe colo cate in liceu unde se invata in doua serii, dar nu e totusi asta cel mai stupid mod de a iti alege viitorul educational?

| Alex9999999999999999999 a răspuns:

1. Nu da el la liceu e repartizat in ce liceu pica dupa ce note ia.
2. De ce sa vrei sa faci liceu dupa amiaza? Ceva mai naspa de atat nu e.
3. E alegerea ta sau a lui? Daca e a ta mai bine termini..nu mai incercati sa le bagati pe gat copiilor sa se duca la ce licee vreti voi, sa mearga la ce facultati vreti voi sau sa aiba ce joburi vreti voi sau sa faca ceva ce ati vrut voi sa va faceti si n-ati fost in stare.