| anonim_4396 a întrebat:

la o facultate de stat, locurile cu taxa, ce înseamnă mai exact? Pe lângă ca plătești o suma de bani anual, cursurile se fac in același timp și la fel de des cu cei de la fără taxa?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, cursurile sunt aceleasi, seminariile, examinarile, totul e la fel doar ca la taxa iti platesti locul

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Singura diferenta este ca cei de la buget au luat nota ceruta la examenul de admitere, sau au avut nota ceruta la bac, asa ca le plateste statul facultatea.