| DomnulSarma a întrebat:

Buna ziua TPU.
Imi sputeti pune daca la profilul mate-info intensiv informatica,orele in plus de informatica se adauga la orarul normal sau se inlocuieste cu alte ore? Multumesc anticipat,

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intrebarea ta este ambigua. La profilul mate -info orarul cuprinde mai multe ore de matematica si informatica, pentru ca din acest motiv se numeste "intensiv." In schimb, vei avea mai putine ore din materiile specifice profilului uman.

| Elena_Andreea_1994_F7Al a răspuns:

Sunt in jur de 6 ore pe saptamana, intercalate in orar.