| Maftei_Cosmin_1996 a întrebat:

Unde gasec 100 variante bac la Chimie anorganica?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există "100 variante de BAC 2015" :(

Există doar un SINGUR "Model propus" - vezi linkul oficial :
http://subiecte2015.edu.ro/2015/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/

100 de variante propuse au fost în 2008 şi 2009 - dintre acestea le recomand pe cele din 2009 - le poţi găsi la linkul :
arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/subiecte/E_chimie_anorganica_I_niv_I_si_II.zip

arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/subiecte/F_chimie_anorganica_I_niv_I_si_II.zip

Toate cele bune.

| Vali2343242 a răspuns:

Cumpara-ti o culegere cu subiecte si, eventual cu teorie sau un memorator. O sa te ajute mult, crede-ma. Si eu urmeaza sa dau examenele de admitere la liceu sad