| Pupik1234 a întrebat:

Bunaaaa. Am și eu o întrebare pentru cei care au dat la UBB la mate info. De unde v-ați pregătit pentru admitere/preadmitere? Am terminat toate subiectele care s-au dat anii trecuți și nu știu de unde aș mai putea să fac exerciții

2 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Daca faci ce s-a dat anul trecut la informatica si matematica nu ar trebui sa-ti faci griji.

| SuNaM a răspuns:

Poți să te duci la chioșcurile alea de reviste și să întrebi de culegeri / cărți de pregătire pentru admitere la mate info. Și au culegeri cu exerciții