| DaciaRomania a întrebat:

Cam cât durează sa va faceți lecțiile într-o zi obișnuită de școală? Și clasa?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce zici de răspunsul (nedat incă): zero

...cât despre ce e mai sus, e s.f. curat!

| LordCristobal a răspuns:

Vreo patru-cinci ore.
Acum nu mai sunt la scoala dar programul era in felul urmator:Ajungeam acasa la doua apoi dupa masa mai stateam ora apoi pe la patru ma apucam de teme si de invatat.De obicei terminam pe la opt/noua seara.

| gabriel2004o a răspuns:

Depinde cum ești tu.
De obicei învățatul era cam o ora(în funcție dacă am inceput un capitol nou la acel obiect) dar învățăm de pe tutorialele de pe net că recapitulam mai rapid. Și cam o ora-o ora jumate durau temele la mate.
Știu că stăteam îngrozitor la romana.In general durau 3 ore.Primeam rar cam la odata la o luna dar și când dădea tema...
Asta in perioada liceului.
In generala nu mi-a plăcut școala, aveam profi dobitoci și nici tutoriale nu aveam

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Cam 6 ore numai temele si alte 4 ore invatat, stiu e naspa