| Turquoise a întrebat:

Cand apar brosurile alea cu mediile pentru admiterea la liceu?chatterbox diriga ne spusese ca pe 5 sau 6 mai dar nu am primit inca nimicwaiting

8 răspunsuri:
| Turquoise explică:

@monika de unde esti?:O

| AndutzaAndu a răspuns:

O să le primiţi cu siguranţă. Nici la mine anul trecut nu le'au adus prea devreme broşurile alea, cred că tot aşa, tot cam prin mai şi multe chestii dup'aia, să nu pui nu ştiu cum rolling eyes, în fine, baftă kiss.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Au aparut p 5 mai dar nu s-au distribuit in toate scolilewinking

| Butsilee a răspuns:

Poate nu vrea sa vi le dea sau a uitatthinking oricum si la noi e aceeiasi problema stai tu linistitalaughing

| patty32 a răspuns:

Si eu vreau sa stiulaughing

| monika_9340 a răspuns:

Eu azi le-am primit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa primesti cu siguranta ca si eu trebuie sa le primesc kiss laughing