| deeaxoxo a întrebat:

Cand apar rezultatele de la admiterea la liceu?

15 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Pe 13 iulie. Succes!

| Tera a răspuns:

Pe 12 seara sau 13 dimineata vor aparea la scoala la tine iar pe 14 la licee.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Pe 13 iulie, la tine la scoala sau/ si la liceul la care vrei sa intri.

| lallalle a răspuns:

Pe la sfarsitul lui august

| Catherine a răspuns:

13 iulie laughing...zi cu ghinion laughing

| DexterKill a răspuns:

Pe 15 sau 16

| irynnel a răspuns:

Pe 13 iulie se afiseaza la scoli :)

http://irinelpintilie.blogspot.com/search/label/Umor

| T3qUyLa a răspuns:

Daca te referi la rezultatele de la testele nationale sunt aparute demult le gasesti pe edu.ro iar daca te referei la repartizarile computerizate pe liceu o sa apara mai incolo dupa 15..winking

| คℓεxą a răspuns:

Pe 12 iulie se face repartizarea computerizata, pe 13 apar rezulatele la scoala, iar pe 15 iulie la liceul la care te-a repartizat. :*

| Morena30 a răspuns:

Pe 13 iulie din acte stiu euwinking

| agent007 a răspuns:

Din cate stiu eu pe 12 iulie... cam asa

| agent007 a răspuns:

Din cate stiu eu pe 12 iulie...cam asa...cauta pe http://admitere.edu.ro/2011/ tot ce te intereseaza despre admitere

| dienutza_8516 a răspuns:

Rezultatele apar pe 12 :*