| TrollingFace a întrebat:

Cand doamna diriginta ne spune la toti sa aducem fondu scoli etc sau ca nu stim ceva la tabla sau ca nu ne-am facut tema.
Mereu se uita la mine vio vio vio de ce de ce n-ai facut aia dc faci aia mereu zbiara la mine de parca m-ar lua de cel mai prost din clasa si sunt alti buti rau si m-a vazut fara parinti si am ajuns batjocora ei dintr-a 5-a acu sunt a 7 si mereu vio de ce faci aia de ce faci aia deci te rog frumos sa faci aia bla bla bla m-a vazut ca mereu imi cer scuze ca am probleme in familie ca etc pai ii le spun in fata cu toti elevi sau ce? si chiar si asa mi-e rusine.
Stiu ca intrebarea, e lunga si nimeni nu va raspunde.

3 răspunsuri:
| JenniferJannet a răspuns:

Ba da.raspund eu.eu am o prietena care dirigintele a fost pus de mama ei sa se uite al ea.asa.daca nu poarta uniforma.de ce? ca mama ei considera ca nu lua note bune si nu stia cum se comporta in scoala.deci poate asa a facut si mama ta.

| Girldxx a răspuns:

Ma.nu stiu sincer daca un prof are ceva cu tine n-ai ce sa-i faci.asteapta mai ai putin si termini a 8a.si scapi laughing) imi pare rau.

| Loredannna a răspuns:

Si eu am patit la fel...dar incearca sa nu mai faci prostioare si o sa tragi atunci concluzia daca era din cauza relelor cauzate de tine.sau daca acea persoana avea ceva personal cu tine. Sper ca te-am ajutat:*