| Anonimul151 a întrebat:

Cand imi depun dosarul la liceu (la invatamant profesional) trebuie sa ma duc cu dosarul primit de la scoala, in afara de acest dosar mai trebuie sa duc ceva cu mine? Alte acte?

Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

:D
-cererea de înscriere (primită de la liceu, formularul diferă de la o școală la alta); :)

-cartea de identitate (dacă este cazul) şi certificatul de naştere; (unele licee solicită și copii de pe actele de identitate ale părinților) :D

-adeverinţă cu notele şi media generală obţinute la Evaluarea Naţională – clasa a VIII-a; :)

-foaia matricolă pentru clasele V – VIII (cu calculul mediei generale); :D

-fişa medicală (în aceasta se solicită și dovada vaccinărilor de către unele școli);)

Extras din sursa: https://www.google.ro/......-2021/amp/ Sănătate!;) Funda? :D

1 răspuns:
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Mai trebuie următoarele acte: big grin