| CrazyPittica a întrebat:

Cand incepe anul scolar?

Răspuns Câştigător
| Pisicanazdravana a răspuns:

12 septembrie!

17 răspunsuri:
| DomnisoaraLove a răspuns:

Pe 12 septembriecrying

| XtmCamiii a răspuns:

Pe 12 septembrie deci mai e putin crying deja am intrat in luna septembrie

| introduaicinumele a răspuns:

Pe 12 sept din pacate;( mult noroc inca 12 zile ca dupa aia... pha

| fefenaș a răspuns:

Anul acesta Ministerul Învățămâtului a zis că școala v-a începe pe 12 Septembrie.

| zooooza a răspuns:

Pe 12 septembrie I don't want to see
Era necesar sa ne reamintesti? I don't want to see

| St3luta a răspuns:

Anul scolar incepe pe 12 septembrie

emestrul I

Cursuri — luni, 12 septembrie 2011 — vineri, 23 decembrie 2011
In perioada 22—30 octombrie 2011, clasele din invatamantul primar si grupele din invatamantul prescolar sunt in vacanta.

Vacanta de iarna — sambata, 24 decembrie 2011 — duminica, 15 ianuarie 2012

Semestrul al II-lea

Cursuri — luni, 16 ianuarie 2012 — vineri, 6 aprilie 2012

Vacanta de primavara — sambata, 7 aprilie 2012 — duminica, 22 aprilie 2012

Cursuri — luni, 23 aprilie 2012 — vineri, 22 iunie 2012

Vacanta de vara — sambata, 23 iunie 2012 — duminica, 9 septembrie 2012

| Nikol99 a răspuns:

Pe 12 septembrie

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Anul acesta incepe pe 12 septembrie 2011.Si apropo referitor la poza si eu ma uit la filmul Sapna Babul Ca Bidaai(Culoarea fericirii) si imi place si de Sara si de Angad!

| edy1thebest a răspuns:

Pe 12 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul scolar incepe pe 12 Septembrie.

| TheYoyogabi a răspuns:

12 septembrie, asa stiu eu :d

| RenataG a răspuns:

12 septembrie

| xEmiii a răspuns:

12 septembrie.

| Catalinxxxx a răspuns:

In 12 septembrie. FUNDA plz

| AndreyAndy a răspuns:

12 sep

| Mihaela_6236 a răspuns:

12 septembrie

| Mmeellyyssa a răspuns:

Incepe pe 12 septembrie.