| Effyyyy a întrebat:

Cand incepe scoala? marti ori miercuri

13 răspunsuri:
| Cici4Mici a răspuns:

La noi se merge marti la scoala asa ne-a zis diriga.

| deniisa a răspuns:

Initial incepea marti dar s-a prelungit cu o zi, deci va incepe miercuri.

| Tibi_4641 a răspuns:

Miercuri incepe happy

| Lockon a răspuns:

Conform site-ului ministerului invatamantului, scoala se va incepe miercuri, cu alte cuvinte ministerul ofera copiilor inca o zi de vacanta... Enjoy it! happy

| sky0000 a răspuns:

La noi martilaughing

| Angel_4421 a răspuns:

Salut!:*la scoala mi s-a spus ca miercuriwinkingmi-a spus diriga, deci cred ca miercuri:*

byebyehappy:*

| monibarbi10 a răspuns:

Poi la noi la scoala incepea marti dar apoi a fost vacanta prelungita cu o zi si atunci incepe miercuri eu cred ca si la voi incepe tot miercuri. fundita?

| iLexii a răspuns:

Miercuri. fundita?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miercuri

| alinutz33311 a răspuns:

Joi mah laughing

| Ramona_6382 a răspuns:

Miercuri am inteles de la tv
big grin

| Anonim_9436 a răspuns:

Miercuri`big grin

| Iepurash_2383 a răspuns:

Miercuri love struck [ Dai si` mie funda`;*?]