| anonim_4396 a întrebat:

Cand incepe vacanta de iarna si cat timp dureaza?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

La mine a inceput de miercuri si o sa dureze pana pe 8 ianuarie 2017, la voi o sa inceapa de saptamana viitoare, de vineri, dar o sa se termine tot pe 8 ianuarie 2017.

| nirocino a răspuns:

Vacanţa de iarnă începe la 24 decembrie 2016 şi se termină pe 8 ianuarie 2017, fix 16 zile! Baftă!

| Fumiko a răspuns:

Din 23, vinera ma gandesc ca nu se mai merge la scoala, si pana in 9, luni, revi la scoala, deci avem 2 saptamani.

| TheGirlInBlack a răspuns:

Incepe saptamana viitoare de vineri, si dureaza 2 saptamani, adica pana pe 8 ianuarie.