| ßεℓℓª a întrebat:

Cand se afiseaza pe internet rezultatele repartizarii la licee? Stiu ca pe 2 se face repartizarea, iar pe 3 se afiseaza in scoli.

Răspuns Câştigător
| beibiii a răspuns:

Pe internet se afiseaza maine (joi, 1 iulie) dupa ora 17:00 pe www.admitere.edu.ro :d

21 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Pe 2-3 se afiseaza rezultatele.Banuiesc ca pe 2 seara se afiseaza pe net pe www.admitere.edu.ro. si pe 3 se afiseaza la scoala unde te-ai inscris iar pe 5 la liceul respectiv unde ai fost repartizat(unde ai intrat). Succes. Fundita?

| Iva a răspuns:

Au zis ca maine, probabil dimineata (sau azi in cursul noptii). Vor fi preluate si pe www.admitereliceu.ro, unde exista si un forum dedicat iar candidatii admisi isi vor putea completa un profil personal pentru ca viitorii lor colegi sa-i cunoasca mai bine. Poate va e de folos!

| Cherisheverything a răspuns:

Chiar cand se face repartizarea. pe www.edu.ro sau www.admitere.edu.ro.

Succes! nu mai pot pana vineri :))

| tyana a răspuns:

Azi 1iulie la 15. 30 are loc repartizarea computerizata.Bafta multa!

| Micheline a răspuns:

Intre 2-3 iuliehappy

| Mebutterfly a răspuns:

Astazi 1 iulie 2010 ( joi) ora 15:30 se vor afisa rezultatele primei repartizari computerizate a absolventilor de clasa a VIII-a. Fundita?

| ßεℓℓª explică:

Draga beiibii, repartizarea computerizata are loc pe 2 iulie si este imposibil sa se afiseze cu o zi inainte.In loc sa dai raspunsuri aiurea mai bine informeaza-tewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 2 se afiseaza la scoli adica maine... iar pe net cred ca...diseara.succes.si eu is foarte nerabdatoare sa vad unde am intrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie la scoala mi s-a zis ca pe 2 sunt afisate pe nethappy iar pe 5 se afiseaza la scoala de unde ai fost repartizathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Bella, vad ca tot, ai raspuns. beibiii a avut dreptate, genius. Rezultatele se vor afisa astazi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama a auzit la radio ca azi s`ar afisa pe nethappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astazi 1 iulie 2010 ( joi) ora 15:30 se vor afisa rezultatele primei repartizari computerizate a absolventilor de clasa a VIII-a. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit undeva ca se afiseaza azi dupa ora 15:30.
Cred ca pana atunci mor de nerabdare.big grin
Baftaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami idd tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh` na. unii ziceti ca azi unii ca maine altii ca in 3. acum ce sa mai cred?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mna.hee hee careva rasp?laughing

| eme a răspuns:

Din cate stiu eu, ceea ce s-a spus la scoala, maine mergem sa aflam unde am fost repartizati, cu copia buletinului si a certificatului de nastere(legalizata la scoala). iar pe 5 ducem dosarul la liceul respectiv pentru a ne inscrie.

| ♫ Zย ς ķ α ♫™ a răspuns:

Mie la sc mi sa zis ca pe 2 sunt afisate pe nethappy iar pe 5 se afiseaza la scoala de unde ai fost repartizathappy

| Adda_5686 a răspuns:

Da.azi se vor afisa pe net.au zis si la stiri da parca la ora 3 nu 5 dar nu sunt sigura.in orice caz azibig grin

| ala_9905 a răspuns:

Eu am auzit de la mai multe persoane ca se afiseaza azi(1 iulie) dupa ora 17...acum nu vreau sa va bulversez, dar asta e ceea ce am auzit euthinking
oricum, bafta, si sper sa intrati unde vretitongue

| adrian_6368 a răspuns:

Pe internet s-ar putea sa se afiseze de la noapte...