| MrsDeee a întrebat:

Când se face înscrierea la liceul la care ai fost declarat „admis" poate să se ducă doar părintele sau trebuie să meargă și elevul?
Eu o să fiu plecată în tabără, are ceva dacă se duce doar mama să mă înscrie?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa mergi și tu pentru ca îți va da o chestie sa o completezi, niște întrebări și tu ești aia care merge la liceu din toamna, nu mama. Fii responsabila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inscriere trebuie sa fie prezent copilul insotit de un parinte. Trebuie si tu sa semnezi acolo pe fişă. Dar avand in vedere ca tu o sa fii plecata poate ca are voie sa se duca doar mama ta. Ar fi bine sa vorbiti inainte cu directorul si sa ii explicati situatia

| Viitorulapropiat a răspuns:

Proedus?

| StefanTS a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa vi si tu.Asa mi s-a intamplat si mie si s-a dus mama si ma inscris.Nu iti face grij pentru asa ceva du-te si distrezate in tabara.