| jackball a întrebat:

Cand va incepe vacanta de iarna 2009-2010 pentru studenti de la Unversitatea Bucuresti? Cand va incepe vacanta de vara 2010 pentru. ei? Mersi mult!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nici nu a început anul universitar şi tu deja te gândeşti când va fi vacanţă?
Frumos!
www.edu.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omu are o intrebare veridica importanta si voi ii dati cu flit sau il puneti sa isi caute singur raspunsu... banuiesc ca daca vroia sa caute il cauta singur nu va intreba pe voi... ce nesimtiti pe yahoo asa ceva nu ar fi permis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 10 iunie cred