| Onutzyk a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota pe care ati primit`o vreodata?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

A mea e cea mai tare : 2, 62 laughing)) la chimie, intr-a 9a. Luati-o p-asta!

98 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am luat un 2 cu "succes", că doar am fost şi eu elevă.
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Trei; la materia care imi placea cel mai mult si la care eram cea mai buna:limba romana. Dar n-a fost nota; a fost un semnal de avertizare care spunea:"Fii atenta! un statut dobandit trebuie intretinut!"

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am luat un doi la chimie deoarece imi scrsesem in palma primele grupe din tabelul lui mendeleev, lucru observat de profesor.

| xxdd a răspuns:

La biologie am luat 4 pentru ca am revenit cu un balon si s`a spart. si profu s`a speriat. i`a sarit pixu pe geam si a dat vina pe mine x(

| mihaibrasov a răspuns:

9. 50 si am facut si contestatie la inspectorat. meritam 10 cu 3 stelute si vaca de profesoara de educatie tehnologica n-a vazut ca facusem corect.

| thegreatgatsby a răspuns:

| Jadis a răspuns:

Vad ca nimeni nu o luat 1 laughing. Eu in clasa a 7a am luat 2 de 1 pentru copiat...nu prea stiu sa copiez laughing.

| AnnaMariaaa a răspuns:

1laughing ca am copiat.

| viatadecacatt a răspuns:

3 deocamdatalaughing

| MariaO a răspuns:

2 la info, pentru ca am chiulit( si m-a prins) laughing

| DeathTheKid a răspuns:

Pai 5 insa cred ca va fi 4laughing

| Mihaela a răspuns:

Am luat un 4 la istorie.
Lectia era impartita in 3 capitole.
Nu le-am invatat decat pe primele doua, iar al 3`lea nu am mai apucat.

| PredatoR a răspuns:

2 la Romana laughing anul trecut intr-a 9a

| Onutzyk explică:

La mine 8... da mi-a trecut 9 in catalog Ohappybig grin

| Onutzyk explică:

A... mi-am adus aminte de testul initial de la istorie [nu ni l-a trecut.on the phone
A fost 5. 25... unu a luat 1 laughing)

| BBAlyss a răspuns:

1, 40 in testul initial de la matematicabatting eyelashes

| Tudor1212 a răspuns:

Am luat 8 cea mai mica, nu mint, la un test predictivsi s-a intamplat doar o data...big grinbig grinbig grinbig grin

| Daviiiiiid a răspuns:

| Kazumy a răspuns:

Deocamdata cea mai mica a fost 6 la romana

| mmeee79 a răspuns:

Toate, in afara de 1happy
deci nota 2 cea mai mica:-s

| mmeee79 a răspuns:

Se mai intampla.nimeni nu-i perfect, dar de atunci nu am mai luat nota mai mica de 6tongue

| JustMelavJustMe a răspuns:

Pai orice nota sub 10 pentru. mine e mica asa ca ar doi de 9 un 8 si un 7 dar cea mai mica 7... la mate mi-am refacut media si o am 9 imi mai trebuie unu in clasa si unu 10 in teza si media mea e salvata!

| Diiiiiia a răspuns:

4.

| Wonderland a răspuns:

8 big grin in fiecare an iau cate un 8 : intr-a 5-a la istorie, intr-a 6-a la religie, intr-a 7 la tehnologie si intr-a 8-a la fizica laughing

| Andreea_1209 a răspuns:

7 la mate crying

| xlmpq a răspuns:

| Liviu a răspuns:

3 laughing
Eh ce vremuri...
Bine ca am scapat de ele...
laughing
Urasc copilaria... sigh
Sa nu va aud pe aia care ati avut o copilarie fericita ca imi tineti predici
Mai bine abtinetiva' e ceva astept pm :S

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

4 dar nu m-a laudlaughing La matematica s-a intamplat. Si ma descurc bine la mate dar a fost o mica groapa pe drumul ce-l parcurg. Nu conteaza! Merg mai departe!