| Diana240796 a întrebat:

Care a fost ultima medie cu care s-a intrat la Racovita(iasi) anul trecut?

Răspuns Câştigător
| Roxana90roxana a răspuns:

Mate-info : 9.33
stiinte ale naturi : 9, 38
filologie : 8, 99

big grin

2 răspunsuri:
| Roxana90roxana a răspuns:

Sincer nu stiu.cel mai bine sa intrebi la secretariat.eu sunt din bcuuresti.si nu prea stiu cum sta treaba pe acolobig grin eu ti'am zis doar mediile:* bafta:*:*:*:*

| Diana240796 explică:

Sunt la colegiul national iasi si vreau sa fac medicina. Pentru ca liceul meu nu are profilul stiintele naturii de care am nevoie vreau sa ajung la racovita.Peste o luna dau examenul de admitere si as vrea sa stiu de ce medie am nevoie pentru a intra la racovita.As ramane datoare pentru raspuns