| biabluey a întrebat:

Care dintre voi participa la concursul CHIMEXPERT?

8 răspunsuri:
| biabluey explică:

(scofield)Asta-i parerea celor care habar nu au de scoalawinkingSi ar trebui sa cauti in dictionar sa vezi ce inseamna cuvantul tocilar.Informeaza-te inainte sa vorbestiwinking.

| KoWalSky a răspuns:

Tocilarii

| KoWalSky a răspuns:

Biabluey si raspunsul tau a fost unul tocilarescwinking

tritiva viata la maxim nu invatand!

| missME a răspuns:

Eu happy
desi recunosc ca nu prea ma pricep la chimie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poti sa gasesti persoane care participa pe forumul www.olimpiade.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu merg, la clasa a 8-ahappy. tu? am fost si anul trecutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

| alina5298 a răspuns:

Si eu merg, dar stie cineva unde se desfosoara concursul (etapa a 2)pentru cei care sunt din calarasi?