| anonim_4396 a întrebat:

Care e capitala frantei?

Răspuns Câştigător
| marianoo a răspuns:

Paris. Pentru orice alte detalii in domeniul Geografie ma poti contacta.

42 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Paris, nu ai facut geografie la scoala?

carla
| carla a răspuns:

Glumesti? rolling on the floor Sau vrei sa ne testezi?hee hee

carla
| carla a răspuns:

Apropo scumpete, numele de tari, oras etc se scrie cu litera mare: Franta

| LuS[z] a răspuns:

PARIS.Ai auzit de turnul eiffel?

| kh1ss a răspuns:

laughing paris... rolling on the floor

pupimik
| pupimik a răspuns:

O fi un copilas care a invatat si el sa foloseasca calculatorul...
Nu toti copiii stiu chestiile astea. Daca provine dintr-o familie unde tata da la sapa si mama lucreaza ca femeie de servici, nu-i de mirare ca nu stie.Nu a avut cine sa ii spuna.

| mihalitza a răspuns:

Sper ca esti in grupa mica la gradinita...cu toate ca si cei de acolo sunt sigur ca au auzit de Paris...

| ShaKuri a răspuns:

New York.

| bubu_7778 a răspuns:

PARIS

| everystudent.ro a răspuns:

Paris. ultima data era paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Capitala Frantei este Paris. uite un tabel cu toate capitalele tuturor tarilor http://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_capitale_na%C5%A3ionale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-ti omu in pace! poate stie el ceva si ne informeaza si pe noi...ca tare ignoranti mai suntem!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah oameni bun printre noi a existat sh o persoana care a sp k, capitala Fantei e New York..., trebuie sa fii prea prost sa sp asa ceva...scuze dar asta e adevarul... fara suparare...deci Paris...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e capitala italiei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Huiii... Paris cu ``P`` mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pariusul in ***

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu sti nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca este Paris