| Silviu123 a întrebat:

Care e citatul tău favorit? Aștept cât mai multe răspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| heyhey123 a răspuns:

Eu am un carnețel întreg cu citate favorite: http://www.citatecelebre.net/user/saved/bogdan21/

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

„ Intelligence without ambition is like an angel without wings."
„ Viața nu iartă slăbiciunea."
Baftă!

| AnotherCatWoman a răspuns:

"Ia viata de piept. Nu ca sa o trantesti, ci ca sa ii auzi mai bine inima cum bate." Tudor Musatescu
"One day, your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching" Gerard Way. "In the time of monkeys I was a cimpanzee" "In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on." Robert Frost si "Accept no one's definition of your life; define yourself." Harvey Fierstein

| AndraNicoleta a răspuns:

Dupa orice punct, urmeaza un de la capat! happy

| krysstal a răspuns:

In orice situatie, cel mai bun lucru pe care il poti face este lucrul corect; urmatorul cel mai bun lucru pe care il poti face este lucrul gresit; cel mai rau lucru pe care il poti face este sa nu faci nimic.///

Niciodata nu intrerupe un dusman atunci cand face o greseala.

///Nu sta in pat. Sau stai in pat, dar doar daca faci bani din asta.

| Deea a răspuns:

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura.

| ChristiaNNN a răspuns:

Be the change you want to see in the world! (Fii schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume).

| GusWaters a răspuns:

''Who'd believe we'd spend more
Shippin' drugs and guns
Than to educate our sons? Sorry but
That's what they did''-Dave Mustaine, Megadeth, Youthanasia

''Oamenilor nu ar trebui sa le fie frica de guvernele lor.Guvernelor ar trebui sa le fie frica de oameni''-V din ''V de la Vendetta''

| Voluntar a răspuns:

"Viata ne-a facut pe toti actori...radem sau plangem la comanda, mimam fericirea, tristetea, respectul, ura si chiar dragostea."
Asta nu stiu daca-i citat, dar mie imi place f.mult.big grin

| alexshobyx a răspuns:

"Nu înceta niciodată să zâmbeşti, nici chiar atunci când eşti trist, pentru că nu se ştie cine se poate îndrăgosti de zâmbetul tău." happy

| miranda a răspuns:

Banii sunt ca un saselea simt fără de care nu poti face o completa utilizare a celorlalte cinci.

| nicoletabubu a răspuns:

"Am inchis usile camerei sa nu intre greseala.Atunci adevarul m-a intrebat:eu pe unde voi intra?

| Tr0ll a răspuns:

Tr0llingul poate ucide!
It's a me, Tr0ll