| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai mare placere a organismului uman? Raspunsul corect primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil majoritatea o sa zica ca orgasmul si toate prostiile alea, dar nu tongue cea mai mare si cea mai mare placere a organismului uman este DRAGOSTEA/IUBIREA reciproca fata de persoana de sex opus; sentimentul este de nedescris cand radiezi de fericire, iti zbarnaie inima in tine si iti vine de urli de bucurie cand IUBESTI :p. asta depinde si de fiecare persoana in parte :d

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dragostea in toate sensurile ei!

| Aliutza a răspuns:

Daca te referi la placerea omului, parerile sunt impartite. Unora le place momentul orgasmului mai presus de orice, altora le place momentul in care mananca, de exemplu, o bucata de ciocolata, iar altora le face cea mai mare placere sa doarma.
Daca te referi la cea mai mare placere a organismului, fara sa tinem cont de omul caruia acesta ii apartine, probabil ca e excretia, pentru ca atunci organismul elimina impuritati, se detoxifica intr-un fel.

| shtephan a răspuns:

Momentul dinaintea stranutului. laughing

| dandelion a răspuns:

După mine e somnul. laughing

| afrodita3333 a răspuns:

Orgasmul

| Tiby a răspuns:

Orgasmul.hee hee

| maduioana a răspuns:

Respiratia?laughing

| Asdfasdefta a răspuns:

Masajul.

Sau cand faci pipi dupa ce l-ai tinut mult acolo. laughing

| TeIubesC_3871 a răspuns:

Cand te trezestish esti preokupi cu e sa te imbraci pentru sc... laughing sau cum sa te aranjezi mai bine... aia-i cea mai tare placereee`! rolling on the floor