| DanuTzCarbon a întrebat:

Care este ordinea lectiilor de matematiica de clasa a 6a (programa scoalara) sau pe ce site pot gasi. Ca am teza de zi intr-o saptamana si vreau sa stiu lectiile de sem | si || in ordine.

2 răspunsuri:
| Andrutsa13 a răspuns:

Http://www.calificativ.ro/......2-2-6.html o gasesti sub titlu la " mate56_web_fin 245. zip"

| rebelboy2011 a răspuns:

Salut! Le poti gasi pe google, scrii programa scolara la materia x semestrul x anul x! sper ca ti-am fost de ajutor. funda?