| anaiulia777 a întrebat:

Care este treaba cu facultatea de constructii civile industriale si agricole? Ce iesi? Unde te poti angaja? Cam ce salariu poti avea? big grin

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca o termini o sa fii inginer constructor si te poti angaja la firme de constructii.
Salariul este cum il negociezi, la inceput mai mic si apoi, cu cat capeti experienta si dovedesti ca esti bun, va fi mai mare. Sa spunem ca poti incepe cu 1.500-2.000 de lei pe luna.

| RagnarokR a răspuns:

Mai bine mergi la arhitectura. la constructii trebuie sa fi barbat pentru ca vei fi pe santier mult si bine. salariu? nu prea iti gasesti job...