| totipentruunul2 a întrebat:

Care facultate de Arhitectura este mai buna? Iasi sau Cluj? Sunt din Botosani de la Liceul de Arta la profil arhitectura.Banii de intretinere nu reprezinta o problema care sa influenteze alegerea facultatii.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Bucuresti, sau Cluj.Sunt tari!

| crbogdan a răspuns:

Cea mai buna este
Universitatea de Arhitectura si Urbanism Ion Mincu din Bucuresti

si

Universitatea Tehnica Gheorghe Asachi din Iasi

Mai bine mergi in Bucuresti. viata faina si iasul este un oras frumos dar acum tu decizi si vezi unde iti este si mai aproape de casa.

| totipentruunul2 explică:

Dintre Cluj sau Iasi, Bucurestiul nu are treaba.Care facultate este mai buna, de ce?